Nakupujte stavebniny přes e-shop levně a bez obav

V posledních letech už se stalo takřka samozřejmostí, nakupovat například elektroniku, parfémy, sportovní vybavení nebo vánoční dárky elektronicky přes e-shop s dovozem až domů, novinkou posledních týdnů (listopad 2014) je zatím pro pražské zákazníky možnost dovozu nákupu potravin přes Rohlik.cz.

Proč by tedy stavební materiály a výrobky pro stavbu měly být výjimkou?

Naštěstí už i u nás vznikají stavební e-shopy, které nabízí široký sortiment stavebnin. Jedním z prvních, který funguje již od roku 2006, je stavební e-shop StavbaOnline.cz.

Za roky svého působení získal tisíce spokojených zákazníků, což není v tomto případě reklamní klišé, ale fakt, potvrzený hodnocením reálných zákazníků, což si můžete sami ověřit na stránkách e-shopu najetím na žlutou záložku Heureka – ověřeno zákazníky.

Jaké výhody vám přinese nákup stavebnin přes e-shop?

Nízká cena

Můžete si snadno na počítači porovnat ceny stavebnin u více prodejců, což u kamenných stavebnin je velmi pracné a časově náročné. Zároveň platí, že prodejci stavebnin na internetu se snaží nabízet vždy velmi výhodné ceny, takže získáváte výhodu v podobě nízkých cen.

Odborná pomoc

Kterýkoliv dobrý e-shop, který pečuje o své zákazníky, nezapomíná ani na odbornou pomoc při výběru vhodného produktu. Tím více toto platí právě u stavebních e-shopů, protože orientovat se ve velkém množství produktů není pro laika jednoduché, a odborná rada mu může ušetřit spoustu času a starostí. Proto na kvalitním stavebním e-shopu najdeme vždy několik druhů kontaktů na prodejce, na kterých nám na naše dotazy odpoví. Stále častěji můžeme v dolním pravém rohu najít chatovací okno, kde můžeme komunikovat se zákaznickou podporou v reálném čase.

Odpadá problém s dopravou

Stavební materiál bývá většinou mnohem objemnější, než jiné druhy zboží, a také ho nakupujeme často ve velkém množství. S tím ovšem vzniká problém s dopravou materiálu ze stavebnin domů, protože ne každý má vhodné auto nebo přívěsný vozík, na kterém by mohl materiál převážet, nebo je prostě zákazník časově zaneprázdněn, a potřebuje tak dopravit materiál jinou cestou.

Právě v těchto případech je nákup stavebnin v e-shopu ideální, objednané produkty vám prodejce doručí až k vám domů, navíc u některých produktů získáte dopravu zcela zdarma.

Ale pokud i přesto preferujete osobní odběr, není problém si zboží vyzvednout v některém ze smluvních skladů internetového prodejce stavebnin. E-shop StavbaOnline.cz má v každém kraji minimálně jeden smluvní sklad, kde si objednané zboží bez dalších poplatků můžete odebrat.

Nakupujte stavební materiál s dovozem až k vám domů:

ZJISTĚTE AKTUÁLNÍ CENY STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ »

Další výhody internetových prodejců stavebnin

Dobrý internetový prodejce o své stálé zákazníky dbá, například tím, že jim nabídne věrnostní slevy nebo dárky v případě odběru stavebnin v určité výši. Zároveň také nabízí průběžně i zajímavé slevy na stavební materiály. Pokud tedy plánujete zahájit výstavbu svého rodinného domu, využijte možnosti zasílání novinek na váš e-mail, a nepřijdete tak o možnost nakoupit potřebný materiál ještě za výhodnější ceny.


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru