Vyrovnání staré zdi za pomoci pórobetonových tvárnic Ytong | Rekonstrukce RD

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 3

 1. marvays napsal:

  Řeším podobný problém. Při rekonstrukci jsme toto ale řešili předsazenkama ze sadrokartonu. Bohužel roky používání ukázaly, že na starý dům to není dobré řešení. Sice nemáme žádnou plíseň, ale náš dům se tak stal hřištěm pro hlodavce. Udělali si z toho bludiště a v zimu je neustále musíme chytat pod stropem pastíčkama, skládanýma skrz bodovky.

  Letos jsem se naštval a dal manželce ultimátum. Buď se stěhujeme, nebo rekonstrukce. Takže budu taky řešit porobetonem, ale budu to lepit co nejblíž a asi něčím vysypávat.

  • vyrovnání stěny ytongem napsal:

   Dobrý den,přeji hodně zdaru ve Vašem snažení.Nejsem si jistý,že zminované potíže s hlodavci zvládne obezdívka,hlavně věřím,že při realizaci použijete prvky řemesla,ne výše popisované,byt dobře míněné “snaživé kutilství”….:-)

 2. Co do mezer? napsal:

  Dobrý den, jsem ráda, že jsem natrefila na tento článek, hlásím podobný problém! Chci se zeptat, jakým způsobem se řeší kontakt staré stěny a té nové z ytongu? Rozumím, že ytongy se skládají na sebe a lepí lepidlem. Dává se lepidlo i na bok, tj. jako výplň mezi starou stěnou a novou ytongivtongovou? Pokud ne, jak řešit vzduchové kapsy, nechat je tak, nebo necim vyplnit? Děkuji. 🙂 Terezie Pavlíková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *